Scroll or use arrow keys to navigate the site

Dariusz Kołtowski

Fotografia to nie tylko wybieranie między gotowymi możliwościami, ale to przede wszystkim twórczość, stwarzanie rzeczy całkiem nowych, całkiem nieprzewidywalnych.


Dariusz Kołtowski - fotograf


W swojej pracy, staram się nie tylko utrwalać słowa i obrazy, ale podtrzymywać ludzką pamięć. Moje zdjęcia to pudełko, do którego ludzie w każdym momencie swojego życia mogą spojrzeć i za każdym razem odnaleźć kolejną cząstkę samego siebie. To miejsce w którym inni zaproszeni do obejrzenia tego magicznego pudełka, będą mogli jeszcze lepiej poznać i zrozumieć nas samych.

Pozwól sobie na takie magiczne pudełko.

Zapraszam do współpracy!!

O sobie:

Przyznaję się, jestem chory… od ponad 47 lat… choroba ta, jest nieuleczalna i atakuje całe moje ciało… tą chorobą jest FOTOGRAFIA.
Tak jak każdy aparat ma pewne cechy, które odróżniają go od innych, tak również każdy fotograf ma takie indywidualne cechy. Moja służba fotograficzna, bo tak myślę, że trzeba to określać, ponieważ jest to praca na rzecz ludzi wykonywana z ogromnym poświęceniem, cechuje się miłością do ludzi, cierpliwością a przede wszystkim przeniesieniem na zdjęcia piękna ludzkiego ciała ze „szczyptą ich duszy”, niczym przyprawa podawana do potrawy w celu podkreślenia smaku, aromatu.

To miłe, kiedy podczas sesji modelka/model oglądając pierwsze szlify naszego wspólnego dzieła, mówią „Darek, nie wiedziałam/em, że mam to w sobie! Jak to możliwe?”. Kochani, w fotografii wszystko jest możliwe, kiedy otworzymy się przed nią!
Niezbędnym składnikiem mojej fotografii jest również podejście indywidualne do zadania. Umożliwia to optymalne wykonanie tego przedsięwzięcia i osiągniecie założeń, które wspólnie na początku naszego dzieła określamy sobie.

Zapraszam Was serdecznie, do obejrzenia mojej strony.